Zara TRF 2014 Elbise Modelleri

zara, 2014 elbise modelleri, çizgili elbise, çiçek desenli elbise, kısa elbise, gece elbisesi,


Zara TRF 2014 Elbise koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde web sitesinde ve mağazalarında satışa sundu. Diğer elbise koleksiyonlarının aksine daha özgür ve rahat bir elbise koleksiyonu olan zara trf, genç ve hızlı şehir temposunu çizgilerinde ve renklerinde oldukça kusursuz bir biçimde yansıtmakta.
Bol kesim modeller salaş elbiseler daha özgür ve hareketli bir tarz sunarken, baskılı elbise modeller daha canlı ve renkli bir görüntü yakalamanıza olanak sağlıyor. Koleksiyon yılın en trend akımı olan dantel ve tranparan detaylar ile süslenmiş.Özellikle sırt kısmı ince danteller ile kaplı bir kaç elbise sizi mest edecek kadar şık. İnce danteller sizi gelinlik giymiş  kadar narin bir sırt dekoltesine kavuşturmaya yetecek.

zara 2014 çiçekli elbisezara 2014 çizgili elbise

Zara 2014 Trf elbise modellerinde, dantel ve transparan elbiselerin yanı sıra, fırfırlı elbise modelleri, dar kesim ve esnek elbiseler, pileli elbiseler ve baskılı elbiseler yer almakta. Rahatlığın ön planda olduğu bu koleksiyon özellikle genç hanımları oldukça memnun edecektir. Gece elbiselerinde ise, krem ve siyah renkli gece elbiseleri bu koleksiyonda bulabilirsiniz. Yaza özel bu gece elbiseleri  önden fermuarlı ve daracık halleri ile sizi büyüleyecektir.  Yaza özel elbiselerde ise bir zara klasiği olan yaz çiçekleri ile süslenmiş elbiselere kesinlikle göz atın derim. Farklı ve güzel bir koleksiyon için zara mağazalarına kesinlikle uğrayın..

zara mini sarı elbise, kısa elbise, yazlık elbise, cepli elbise

likra gri elbise, dar ksim elbise, esnek elbise, 2014 elbise modelleri

çizgili sırt dekolteli elbise, 2014 elbise modelleri

0 yorum:

Yorum Gönder