Lc Waikiki 2014 Elbise Modelleri

lc waikiki, 2014 elbise modelleri, elbise, desenli elbise, kısa elbise, çizgili elbise, gömlek elbise,


Lc Waikiki 2014 elbise modelleri ile karşımızda. İlk bahar ve yaza özel birbirinden şık elbise modelleri lc waikiki mapazalarında sizleri bekliyor. Koleksiyon genel olarak günlük giyime yönelik elbise modellerinden olumakta. Bir çok farklı tarzı bu koleksiyonda görmek mümkün. Yaz renklerinin, hafif kumaşlar, daha özgür tasarımlar ile buluştuğu bu koleksiyonu vakit kaybetmeden inceleyin derim.çizgili siyah elbise, 2014 günlük elbise, 2014 elbise                 boğazlı elbise, siyah elbise

Koleksiyonda ağırlıklı olarak desenli elbise modellerini bulabilirsiniz. Kırmızı elbise üzerine siyah çiçekler uzakdoğu kıfetleri andırıyor ve çok güzeller. Çizgili elbise modelleride ayrıca bu koleksiyonda fazlasıyla yer bulmuş. Esnek kumaşlar üzerine mavi çizgili elbiseler, gökkuşağı renklerini içeren çizgiler elbiselere oldukça spor bir görüntü vermekte. 

Koleksiyonda neredeyse tüm parçalar kısa modellerden oluşmakta ancak hafif uzun elbiselerde bu koleksiyonda yer alıyor. İş ve ofis için gömlek elbise modelleri, çanta taşımayı pek sevmeyenler hanımlar için bol cepli elbiseler Lc mağazalarında yer alıyor. Genel olarak canlı renklerin dışında haki, pastel tonlarda elbise modelleri çok şık ve giyilesi diyebilirim. Hem uygun fiyatlı hemde şık spor elbise modelleri arıyorsanız Lc Waikiki mağazalarına uğramanızda fayda var. 2014 Günlük elbise modellerinden bi dolusu sizi bekliyor. 

mavi siyah uzun elbise, günlük elbise, 2014 elbise modeli

çizgili siyah elbise, 2014 günlük elbise, 2014 elbise

desenli kırmızı elbise kısa elbise, 2014 elbise modeli

boğazlı elbise, siyah elbise

gömlek elbise, haki elbise , kısa elbise

kemerli elbise, kısa elbise, düğmeli elbise

kemerli elbise, ofis elbisesi, kısa elbise, çiçekli elbise2 yorum:

  1. mavi uzun elbiseyi hangi lc waikiki mağazalarında bulurum

    YanıtlaSil
  2. 0546 440 38 50

    YanıtlaSil