Bottega Veneta 2014 Abiye ve Elbise ModelleriDeriye hayat veren markaların başında yer alan Bottega Veneta, İtalyan modasının belkide kadın ve erkek giyiminde en şık örneklerini bizlere sunuyor. Son bir kaç yıldır özellikle elbise modellerinde, çok şık koleksiyonlara imza atan markanın 2014 elbise modelleri içinde aynı şeyi söylemek mümkün. 


Bottega Veneta 2014 elbise modelleri, markanın çizgisini çok iyi yansıtıyor diyebilirim. Sakin renkler, sade desenler, sofistike detaylar, ince ve ipeksi dokunuşlar Bottega veneta elbise modelleri çekici ve bir o kadarda tercih edilesi kılmakta. Günlük elbise modellerinde, yatay desenler, monokrom renkler ön plana çıkarılmış. Uzak doğu esintileri taşıyan desenler ve kimono tarzı omuz ve yaka detayları günlük elbise modellerine fütüristik bir hava katıyor. Genel olarak 1920 lerin avangard tarzını Bottega veneta elbise modellerinde görebilirsiniz. Marka tarz olarak İtalyan topraklarında beslendiği kadar çok uzak diyarlardan farklı kültürlerin motiflerini de elbiselerinde ve abiye modellerinde bolca kullanıyor. Özellikle kızılderi motifleri taşıyan örgülü elbise modellerine bayılacaksınız. Lüks giyim markası sınıfına dahil ettiğimiz Bottega veneta fiyat olarak ortalamanın çok üstünde yer almakta.  

Bottega Veneta 2014 abiye modellerinde ise, sadelik ön planda tutulmuş. Daha düz renkler, pastel tonlar, sakin kesimler abiye modellerini daha kadınsı ve çekici hale getiriyor. Göz yoran detayların aksine dikkat çekici ince detaylar, parlak taşlar ve şık desenler Bottega veneta 2014 abiye modellerini diğer markaların koleksiyonlarında ayıran muhteşem incelikler olmakta. Yılın modası fırfırlı abiye elbiseleri seviyorsanız bu koleksiyona göz atmanızı öneririm.
0 yorum:

Yorum Gönder