Adil Işık 2014 Abiye Elbise Modelleri

Adil Işık, 2014 elbise modelleri, 2014 abiye modelleri, straplez abiye, yırtmaçlı abiye, desenli elbise, şifon abiye, siyah abiye


Klasik ve şık olmak için yapmanız gereken aslında çok basit, uzun uzun bu konu hakkında düşünmeden Adil ışık mağazalarına uğrayıp hem şık hemde klasik giyim tarzının en güzel örneklerini Adil Işık mağazalarında görebilirsiniz.
Adil Işık markasının bugün 2014 elbise modellerini ve 2014 abiye modellerini sizlere tanıtacağım. Özellikle yurdumuz kadınını ve ihtiyaçlarını çok iyi anlayan adil ışık abartıya kaçmadan, sade ve ince çizgileri ile bu yaza çok şık modeller ile merhaba diyor. Genel olarak güzelliği ayrıntılarında gizli bir çok abiye ve elbise modeli adil ışık mağazalarında sizleri bekliyor.

          

Adil ışık 2014 abiye modellerinde, askısız, tek askılı abiye modelleri oldukça farklı seçenekler sunmakta. Özellikle düğünlerde ve nişan gibi davetlerde giymek için adil ışık abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Genel olarak tek renk kumaştan tasarlanmış bu abiye modelleri abartıya kaçılmadan tam kıvamında dikilmiş. Genel olarak uzun abiye modellerinin yer aldığı koleksiyonda renk olarak kırmızı abiye modelleri, siyah abiyeler yer alıyor. Bu abiyeleri derin ve çekici bir görüntü oluşturan derin yırtmaçlar süslemekte. Bazı abiye modelleri ise tüller ile hareketlendirilmiş diyebilirim. Göğüs hizasında ve omuzlarda kullanılan parlak taşlı detaylar omuzları ön plana çıkarmak isteyen hanımlar için doğru bir tercih olacaktır. Kısa abiye modeleri ise daha fit hanımlara uygun olacak türden hafif kumaşlar ve dar kesimler daha kadınsı bir görüntü isteyenleri memnun edecektir.

Günlük elbiselerde ise klasik tarzın dışına çıkılmamış, özellikle ofis elbisesi arayanlar için bir çok seçenek mevcut. Dar kesim elbise modellerini ve kısa elbise modellerini seviyorsanız bunları hafif tüller ve çiçek desenleri ile birlikte bi düşünün derim. Adil ışık 2014 elbise modellerini özetle bu şekilde anlatabilirim. Keyifli Alışverişler.0 yorum:

Yorum Gönder