2014-2015 Sonbahar-Kış Gucci Elbise Koleksiyonu

Yeni bir yıla girdiğimiz gibi yeni tasarımlar da boy göstermeye başladı. Takipçilerimiz için hazırladığımız bu çalışmada 2014-2015 Gucci elbise kreasyonlarının bir kısmına yer vereceğiz. Özellikle kimi bayanlarımızın takıntı haline getirdiği markalardan bir olan Gucci içinde bulunduğumuz sene itibariyle kabul gören deri trendlerine oldukça fazla yer vermiş hatta sadece deri teması üzerinde durulmuş diyebiliriz.
Ancak derinin iddeasını sadelikle birleştirmeye çalıştıkları için tadında bırakabilmeyi de başarabilmişler. Diğer giyim markalarının aksine pek görmeye alıştığımız elbiselerden ziyade farklı elbise karakterlerine ulaşmışlar. Genel olarak şehirli kadınlarımıza iş hayatlarında ve günlük yaşamlarında kullanabilecek parçalar ağırlıkta olup, 70 ve 80'li yılların retrosunuda zihnimizde canlandıran bu elbiseler sonbahar ve kış aylarında sokakta, işte, gece gezmelerinde bizlere oldukça yardımcı olacağa benziyorlar.
Dediğimiz gibi deri üzerinde yoğunlaşan Gucci ki iş deri olunca bu işi gayet iyi yaptığını hepimiz biliyoruz Milano moda haftasında elbiselerini sergilerken oluşturduğu kombinlerle de modanın ve zevkin gerçekten tam olarak hakkını verebilmiş. Gözlük, çanta, ayakkabı aksesuarları o kadar yerinde kullanılmış ki zaten tek başına oldukça beğeneceğiniz bu elbiseler doğru kombinlerle de mükemmele ulaşabilmiş. Milano moda haftasının Gucci resitalini sizlerle paylaşmaktan çok keyif alacağız.
 Bu mavi komple deri tasarlanmış açık mavi elbise yakalarda verilen hareketlilik ve göğüsteki göz zevkimizi bozmayan ince dekolte gerçekten çok güzel bir araya gelmiş.

 Yeşilin iki tonuyla kontrastı yakalayan bu pilili üstü deri parçalı elbise kahverengi çizmelerle de çok güzel bir uyum yakalamış. Gözlüklere laf yok zaten.
2014-2015 Sonbahar-Kış Gucci Elbise Koleksiyonu,gucci elbise modelleri, deri elbise, 2014 gucci elbise modelleri, 2014 elbise modelleri
 Açık turkuvaz renk bu elbise de diğer elbiseler gibi etek kısmı küçük bir piliyle hareketlenmiş ve neredeyse tüm Gucci elbiselerinde olduğu gibi ne çok kısa ne uzun seçimin yapıldığı etek boyuna sahip. Göğüs kenarında ki düğmelerde küçük bir hareketlilik sağlamış.
 Toz pembe kolsuz boğazlı dizüstü bu elbise ve gözlüklere pek birşey söylemeye gerek yok gerçekten çok güzel değil mi sizce de?0 yorum:

Yorum Gönder