İpekyol 2014 Elbise Modelleri

ipekyol 2014 elbise modelleri, abiye, ipekyol, giyim, kadın, en güzel elbiseler


İpekyol, 2014 yılının ilk elbise modelleri koleksiyonunu web sitesinde satışa sunuyor. Genel olarak, işe uygun elbise modellerinin yer aldığı koleksiyon sade tarzları ile dikkat çekiyor. Tek renk elbise modellerinin ağırlıkta olduğu koleksiyonda, klasik elbise modelleri, kısa elbise modelleri, desenli elbiseler, peplum elbise modelleri, iş ve ofis için oldukça uygun seçenekler oluşturmakta.
Ofis kıyafetleri ile meşhur marka,  ofis kıyafetlerine daha casual bir hava katacak etnik desenli elbiseleri bizler ile buluşturuyor. Markanın uzakdoğu ve hint çizgileri ile beslediği bu şık ofis elbiseleri, yaza özel elbise arayanları oldukça memnun edecektir. Gece elbiselerinde ise, sadeliği ön plana çıkaran ipekyol,  ciddi davetler iş yemekler için çok şık alternatifleri bizlere sunuyor.

Kolsuz elbise modellerini sevenler, bağcıklı yaka elbise arayanlar, ince kemerli ve kuşaklı elbise modellerini giyinmeyi sevenler ise bu koleksiyonda bir kaç parça bulabilirler. Koleksiyonun renk paletinde ise, canlı pembe, mavi, siyah, gümüş renkli elbiseler bulunmakta.

İpekyol 2014 Abiye Modelleri için tıklayın!


desenli kısa elbise ipekyol 2014 elbise modelleri

blok renk mavi siyah 2014 elbise modeli ipekyol

yarım kol kırmızı peplum elbise

mor renk 2014 elbise modeli uzun

klasik kesim elbise modeli siyah 2014 elbise modelleri ipekyol

ince kemerli siyah elbise modeli kolsuz, 2014 elbise modelleri, ipekyol

yakası bağcıklı 2014 siyah elbise modeli, ipekyol, kısa elbise,

geniş yaka siyah elbise modeli, dar kesim elbise, ipekyol elbise, siyah elbise, 2014 elbise modelleri

sarı elbise, pembe elbise, 2014 elbise modelleri, ipekyol,

kırmızı sarı elbise modeli, maksi elbise, ipekyol 2014 elbise modelleri,gümüş renkli elbise, 2014 elbise modelleri, ipekyol elbise

0 yorum:

Yorum Gönder