Afrodit 2014 Abiye Modelleri

afrodit, abiye modelleri,2014 abiye modelleri,abiye elbise, abiye, kısa abiye, uzun abiye


Kadınlara özel muhteşem tasarımlara sahip Afrodit, 2014 abiye modelleri koleksiyonu ile yine moda severleri mutlu ediyor. 2014 yılının en trend abiye modellerini Afrodit 2014 abiye koleksiyonunda bulabilirsiniz.


Pullu parlak abiye modellerinin çoğunlukta olduğu koleksiyonda, askılı abiye modelleri, kısa abiye modelleri, dökümlü abiyeler, şifon modeller, önü kısa arkası uzun abiyeler ve daha fazlası bu koleksiyonda yer alıyor. Özellikle şifon modeller ile, daha canlı ve hareketli bir görünüm yakalamak isteyenler bu abiye koleksiyonunda çok şık parçalar bulabilirler. Özel gecelerde, partilerde parlak kumaşlı abiye modelleri ise en doğru seçenek olacaktır. Özellikle 2014 yılında çok moda olacak dantel detaylı abiyeler, fermuarlı modellerin en güzel örnekleri afrodit koleksiyonunda sizleri bekliyor. Geniş kuşaklı abiye modelleri ise klasik tarzı seven, tek renk modelleri giymekten hoşlanan hanımlara tavsiye edeceğimiz diğer modeller oluyor. 

mavi kısa abiye, 2014 abiye modelleri

askılı parlak pullu kısa abiye, 2014 abiye modelleri

dökümlü kuşaklı mini abiye, 2014 abiye modelleri

önü kısa arkası uzun siyah abiye, 2014 abiye modelleri

askılı parlak kumaşlı krem rebgi abiye , kısa, 2014 abiye modelleri


siyah kuşaklı abiye, kısa abiyedesenli parlak abiye, krem rengi kısa abiye, 2014 abiye modelleridesenli abiye, 2014 abiye modeli, parlak abiye, kısa abiye,

dökümlü dantelli abiye, kısa abiye, dantel, yırtmaçlı abiye


gümüş rengi parlak taşlı abiye, kısa abiye, 2014 abiye modelleri


0 yorum:

Yorum Gönder