2014 Abiye Modelleri : Yerli ve Yabancı Markalar

2014 Abiye Modelleri : Yerli ve Yabancı MarkalarYılın şu zamanlarında 2014 yılına ait abiye modelleri koleksiyonları birbiri ardına defilelerde boy gösteriyor. Dünyaca ünlü moda evlerinin, tasarımcılarının ve markalarının tasarladığı 2014 Abiye Modellerine kısaca bir göz atalım.


Abiye dediğimizde aklımıza ilk gelen markalardan biri olan Rosa Clara, modellerine satışa çıkaran ilk markalardan biri oldu. Klasik çizgisine yakın bir koleksiyon hazırlayan marka özellikle 2014 abiye modası ile ilgili çok güzel ipuçları veriyor. Düz abiye modelleri ile tanıdığımız marka; Bu sene, desenli modellerinde kullandığı parlak taşlar ve dantel desenler ile hem farklı hemde oldukça şık detaylar sunuyor. Uzun Abiye Modellerini seven kadınlar için bereketli bir yıl olacak diyebilirim. Kısa abiye modellerinde ise kesim olarak alışık olmadığımız modeller bu sene vitrinleri süsleyecek. Simetrik kesimler, kalın kemerli modeller, modellerde kullanılan büyük kurdela detayları, çiçek modelleri, hem Rosa Clara Koleksiyonunda hem de diğer markaların modellerinde sık sık karşımıza çıkmakta.

2014 yılının renkleri ise mavi ve tonları diyebilirim. Bu senenin abiye modellerinde mavinin her tonunu görebilirsiniz. Canlı renkler ile sıkıcı baloların, kasvetli davetlerin havası belkide değişebilir. Özellikle düğün, nişan, ve daha ağır davetler için Abiye Modelleri arayanlar bugün paylaşacağım Rosa Clara Abiye Modellerine bakabilirler. İlerleyen günlerde, Pronovias, ile devam edeceğim, konuyu sürekli güncel tutmaya çalışacağim. Sürekli takipte kalın.


















































0 yorum:

Yorum Gönder